• Polski
  • English

Rewolucyjny system AUTO FOCUS

AUTOMATYCZNE USTAWIANIE OSTROŚCI
Ma zastosowanie do różnych ogniskowych, które są kontrolowane przez system sterowania obrabiarki. Punkt ogniskowania zostanie automatycznie dostosowany w procesie cięcia w celu uzyskania najlepszego efektu cięcia różnych grubości blach metalowych.

Uwolnij swoje ręce
Ogniskowa jest kontrolowana przez system operacyjny. Nie potrzebujemy regulacji ręcznej, która skutecznie zapobiega błędom lub usterkom spowodowanym przez obsługę ręczną.

Precyzja
Zwiększenie długości ogniskowej perforacji -oddzielne ustawienie ogniskowej dla perforacji i ogniskowej dla cięcia, zwiększa dokładność cięcia.

Szybkość
Automatyczna regulacja ostrości automatycznie dostosowuje najbardziej odpowiednie punkty ogniskowania w procesie wykrawania i cięcia, co znacznie poprawia szybkość cięcia;

Trwały
Wbudowane podwójne układy chłodzenia wodnego zapewniają stałą temperaturę optyki lasera, zapobiega to przegrzaniu soczewek i wydłuża ich żywotność. Soczewki ochronne oraz kolimacyjne starannie chronią kluczowe elementy.

Automatyczna regulacja ostrości automatycznie dostosowuje najbardziej odpowiednie punkty ogniskowania w procesie wykrawania i cięcia, co znacznie poprawia szybkość cięcia; Podczas wymiany różnych materiałów lub arkuszy o różnej grubości, ręczna regulacja głowicy laserowej jest praco i czasochłonna; automatyczna ostrość głowicy laserowej jest kontrolowana przez system sterowania, może automatycznie odczytać parametry pamięci masowej, oszczędzając czas i siłę roboczą; Kolimacyjna szuflada na soczewki ochronne lepiej chroni soczewkę kolimacyjną i poprawia szybkość wymiany soczewki ochronnej.


Parametry głowicy laserowej Auto Focus

Moc lasera 0-4000 W
Prowadzić Screw Rod 1mm / 1circle
Collimating Focal Length 100 mm
Ostrość ogniskowej 125 mm / 150 mm / 200 mm
Skoncentruj średnicę obiektywu D30mm (0-3kw), D37mm (0-4kw)
Pionowy zakres ogniskowania + 10 mm – -15 mm
Poziomy zakres ostrości ± 1,5 mm
Maksymalne ciśnienie 25bar
Waga 4,2 kg
   

Modele wyposażone w głowicę laserową z autofokusem